ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Οιμαθήτριες, οιμαθητές, οΔιευθυντής, οΣύλλογοςΔιδασκόντωνκαιοΣύλλογοςΓονέωνκαιΚηδεμόνωντουΓυμνασίουΕρυθρών σας προσκαλούνστοτριήμεροεκδηλώσεωντουσχολείουμετίτλο

«ΑΙΘΟΥΣΑΧΩΡΙΣΤΟΙΧΟΥΣ 2014».

Οιεκδηλώσειςαυτέςδιοργανώνονταιγιαπέμπτη συνεχήχρονιάκαιέχουνστόχοναφέρουνσεεπαφήτηντοπικήκοινότηταμετιςδραστηριότητεςτωνμαθητών, ναδιευρύνουντιςγνώσειςτωνεπισκεπτών,να ψυχαγωγήσουν, αλλάκαιναδώσουναφορμήγιασυζήτηση.

Οι δραστηριότητες θα πραγματοποιηθούν στον προαύλιο χώρο του Γυμνασίου, από Παρασκευή 9 Μαΐου έως Κυριακή 11 Μαΐου, σύμφωνα με το επισυναπτόμενο πρόγραμμα.

Η πρόσβαση γίνεται από την παλιά Εθνική Οδό Ελευσίνας-Θήβας. Μετά το εκκλησάκι του Αγίου Χριστόφορου στρίβετε δεξιά και απέναντί σας θα δείτε την είσοδο του σχολείου, σε ένα δρόμο με κυπαρίσσια. Σας περιμένουμε!!!

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 22630-62781.

Με τιμή,

Ο Διευθυντής του Γυμνασίου Ερυθρών                                     Ο Σύλλογος Διδασκόντων

Γεώργιος Ιωάννογλου