Ίωνος Δραγούμη 24, Ελευσίνα 192 00

Αποστολία Μπενέκη       (Γραμματέας)

210-55.65.053

ΤΜΗΜΑ Α' ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ

Αλεξάνδρα Ανωγειανάκη   (Αναπλ. Προϊσταμένη)

ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ / ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΑΛΛΗΛΟΓΡΑΦΙΑ

210-55.49.406

Εκδρομές-Αντιστοιχίες- Ιδ. Εκπαίδευση – ΚΠΓ – Σχολ. Βιβλία – Σχολ. Εκθ. Λειτουργίας

Ιδ. Εκπαίδευση

Αλεξάνδρα Ανωγειανάκη

Ευαγγελία Πανταζή

210-55.62.029

dioikiΑυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΤΜΗΜΑ Γ' ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ

Επαγγελματική Εκπαίδευση

Αλεξάνδρα Ανωγειανάκη

ΤΜΗΜΑ Δ' ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ &   ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ